Хустська Районна Державна Адміністрація
Хустський район, Закарпатська область

21 листопада відбувся мітинг- реквієм до Дня Гідності та Свободи

Переглядів: 236

21 листопада відбувся мітинг- реквієм до Дня Гідності та Свободи, за участі голови районної державної адміністрації Назарія Павлія, першого заступника голови райдержадміністрації Віктора Сабадоша, голови районної ради Юрія Іванчо, заступника голови районної ради Михайла Калинича, представників структурних підрозділів райдержадміністрації, районної ради, делегацій від установ та організацій й громадськості.

Саме у цей день, п’ять років тому, на Майдані з’явилися перші намети, що дали початок великій та переможній боротьбі свідомого українства проти тогочасного режиму. Мільйони людей вийшли на вулиці з гаслом «Україна – це Європа». І їх вибір боротьби за свободу та гідність – виправданий.

Хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам’ять героїв, які розпочавши виснажливу боротьбу, показали всьому світові, що українська нація – це нація нескорених, сильних духом, гідних, вільних нащадків славного козацького роду.

Опісля перед присутніми виступили вокальне тріо «Оксамит» викладачів Нижньоселищенської дитячої школи мистецтв з композицією «Не твоя війна».

Також в фойє оформлено книжково-ілюстративну виставку, з якою мали можливість ознайомитись всі охочі. В кінці заходу кожен присутній мав змогу запалити свічу пам’яті.

Вічна пам’ять героям, що полягли в боротьбі за Україну! Герої не вмирають! Слава Україні!« повернутися до списку новин