На Хустщині пройшла акція «Освітній сад - майбутнє України».

Акція відбулась з метою озеленення шкіл та садочків Хустського району. Організаторами та безпосередніми учасниками були народний депутат  України  Валерій Лунченко та депутат Закарпатської обласної ради Мирослав Білецький. Також,  мали можливість долучитись й освітяни разом з  школярами.

Кожен, хто приєднався, зміг вкласти в цей захід свою частинку, а саме висадити  «своє» дерево.

Так, акція проходила в піднесеному настрої і в надзвичайно теплій атмосфері. Школяри дістали задоволення від процесу і неабияк зраділи, що саме біля їхньої школи з часом будуть цвісти сакури.

Відкрите невимушене спілкування з освітянами та 200 висаджених сакур - це результат акції «Освітній сад - майбутнє України».

Відтак, маємо надію, що висаджені сакури стануть не тільки окрасою шкіл та садочків, а й  початком чогось хорошого й нового.

Тож,  дякуємо кожному,  хто долучився до акції,  і не забувайте,  що ми творці  майбутнього!