у Хусті відбулося покладання квітів до пам'ятника письменника.

Щороку, в березневі дні, все свідоме українство вшановує свого Генія і Пророка - Тараса Григоровича Шевченка.

7 березня, напередодні відзначення 205-річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка у Хусті відбулося покладання квітів до пам'ятника письменника.

Вшанувати Великого Кобзаря прийшли представники влади району та міста, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій.

В історії кожного народу є імена, які він свято береже у своїй пам'яті та з великою любов'ю й повагою передає з покоління в покоління.
Для нас такою святинею є натхненник національних ідей, провідник добра, волі, щастя і правди – Тарас Шевченко.

Саме завдяки його слову наші народи усвідомлюють себе як національну єдність.

Тож, нехай святе поетове слово об’єднає всіх нас задля щасливого майбутнього України