Старшокласники Нижнього Селища знайомилися з світом професій

Дата: 09.04.2019 10:44

Фото без опису5 квітня, працівники Хустської міськрайонної філії Закарпатського ОЦЗ провели профорієнтаційні заходи з учнями 8-11 класів Нижньоселиської загальноосвітньої школи.

Професій є надзвичайно багато, то-ж щоб вибрати свою, треба кнайкраще зрозуміти себе, а це і розкрити свій внутрішній потенціал, переглянути свої здібності та навички, та визначити схильність до саме якої професії притаманна особистість.

Саме тому була розроблена платформа з профорієнтації та розвитку кар'єри «Моя професія» - це консультаційна мережа, яка є загальнодоступною, та з її допомогою можна визначитись у виборі професії, виборі майбутнього напряму професійного навчання, оцінці власних здібностей та саморозвитку.

Школярі із задоволенням погодились пройти тестування,оскільки саме проходження усіх тестів гарантує високу результативність діагностики та максимально приближений професійний вибір.