У селі Горінчово, що на Хустщині, відправляли овець на полонину.

Дата: 07.05.2019 10:32

?????????»?????° ?????? ???????????????° ???°?????????° ???µ???¶?°?????° ?°?????????????????°??????.Традиція проводи отар овець та кіз на полонинські пасовища, де вони будуть знаходитись до пізньої осені, підтримується з давніх часів. Свято відбулося на день Юрія, 6 травня, на території туристичного комплексу «Райський куточок», організатором якого є власник господарського двору – Василь Шимон.

Цьогорічне святкування згуртувало мешканців села та навколишніх населених пунктів. Також, поважними гостями дійства були: депутат Закарпатської обласної ради Мирослав Білецький, Народний депутат України Валерій Лунченко, перший заступник голови Хустської райдержадміністрації Віктор Сабадош, заступник голови Хустської районної ради Михайло Калинич.

Проводи на полонину проходили з піснями, танцями, запалювалася вівчарська ватра, навколо якої танцювали полонинський танок. Крім того, присутні могли скуштувати молочні вироби й поласувати смачною сільською кухнею.

?????????»?????° ?????? ???????????????° ???°?????????° ???µ???¶?°?????° ?°?????????????????°??????.?????????»?????° ?????? ???????????????° ???°?????????° ???µ???¶?°?????° ?°?????????????????°??????.