Шановні працівники сільського господарства Хустського району!

Дата: 18.11.2018 10:27

Шановні працівники сільського господарства Хустського району!

Сердечно вітаю вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства. Споконвічно напружена хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку нашої держави, запорукою її процвітання. День працівників сільського господарства - це свято людей праці, для яких безмежна шана до рідної землі визначила не тільки професію, але й людську долю.

Тож, хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ниви, не переводиться селянський рід на українській землі, хай втілюються в життя Ваші плани, задуми та сподівання на радість рідним, на благо розквіту рідної Хустщини та піднесення добробуту всього українського народу.

Щастя, злагоди в кожну домівку. Нехай нива щедро колоситься, здоров’я міцніє, а трудові успіхи примножуються!

Голова Хустської РДА
Назарій Павлій