06 травня, під керівництвом голови Хустської РДА Назарія Павлія відбулася організаційна нарада.

Дата: 06.05.2019 16:19

Фото без описуУ нараді взяли участь: перший заступник голови Хустської РДА Віктор Сабадош, заступник голови Хустської РДА Михайло Попович, голова Хустської ради Юрій Іванчо, заступник голови Хустської районної ради Михайло Калинич, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

Першочерговим було обговорено питання, що стосується підготовки до проведення заходів з нагоди відзначення Дня пам'яті та примирення, 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, які відбудуться 8 травня 2018 року о 10 годині у м. Хуст біля Монументу Слави.

Також торкнулися таких тем, як:
- підготовка до засідання сесії районної ради;
- нові правила надання субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг;
- завершення опалювального сезону;
- щодо проведення засідання комісії ТЕБ та НС;
- про стан весняного призову юнаків на строкову військову службу в Хустському районі;

- про хід медичної реформи в вторинній ланці;