19 грудня 2018 року в Хустській райдержадміністрації пройшли урочистості з нагоди Дня адвокатури.

?????????»?????° ?????? ???????????????° ???°?????????° ???µ???¶?°?????° ?°?????????????????°??????.Участь у заході взяли: перший заступник голови Хустської районної державної адміністрації Віктор Сабадош, заступник голови райдержадміністрації Михайло Попович, заступник голови районної ради Михайло Калинич.

Від імені голови районної державної адміністрації Назарія Павлія з привітальним словом до гостей свята звернувся перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Сабадош. Побажав кожному блискучих захистів, міцного здоров’я, родинного затишку і достатку, творчої енергії, сил і наснаги у нелегкій справі служіння Закону!

За високий професіоналізм у сфері надання адвокатських послуг, активну життєву позицію та з нагоди відзначення професійного свята адвокатам вручили грамоти.

?????????»?????° ?????? ???????????????° ???°?????????° ???µ???¶?°?????° ?°?????????????????°??????. ?????????»?????° ?????? ???????????????° ???°?????????° ???µ???¶?°?????° ?°?????????????????°??????.