Василя Лазоришинця нагороджено знаком народної пошани - відзнакою «Гордість Хустщини».

Дата: 10.09.2018 10:17

?????????»?????° ?????? ???????????????° ???°?????????° ???µ???¶?°?????° ?°?????????????????°??????.7 вересня в приміщенні конференц-залу районної лікарні було проведено медичну раду по підсумках роботи закладів охорони здоров’я району за І півріччя 2018 року.

У засіданні взяли участь: академік Національної академії медичних наук України, професор медичних наук, заслужений лікар України, провідний фахівець України з хірургії вроджених вад серця, директор інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова - Василь Лазоришинець, голова Хустської районної державної адміністрації - Назарій Павлій, голова Хустської районної ради - Юрій Іванчо, в.о. начальника відділу охорони здоров'я райдержадміністрації - Тетяна Такова, головний лікар Хустської районної лікарні - Володимир Роман, завідувачі амбулаторій, лікарі, старші медичні сестри та інші.

?????????»?????° ?????? ???????????????° ???°?????????° ???µ???¶?°?????° ?°?????????????????°??????.З основною доповіддю перед присутніми виступив Василь Лазоришинець на тему: «Сучасна, вітчизняна кардіохірургія. Інновації і досягнення» .

Значну увагу в своєму виступі він приділив висвітленню досягнень українських кардіологів та кардіохірургів у галузі дитячої кардіології, обговоренню нагальних питань розвитку дитячої кардіології.

?????????»?????° ?????? ???????????????° ???°?????????° ???µ???¶?°?????° ?°?????????????????°??????.Опісля доповіді, голова Хустської райдержадміністрації Назарій Павлій та голова Хустської районної ради Юрій Іванчо, здійснили приємну і урочисту місію – нагородили знаком народної пошани - відзнакою «Гордість Хустщини» Лазоришинця Василя Васильовича за визначний особистий внесок спрямований на піднесення соціально-економічного і духовного розвитку Хустщини.