Хустська Районна Державна Адміністрація
Хустський район, Закарпатська область

Безробітним Хустщини презентували нового роботодавця - торгівельну мережу «Епіцентр К»

Переглядів: 237

Результатом ефективної форми співпраці з роботодавцями фахівців Хустської міськрайонної філії Закарпатського ОЦЗ щодо пошуку претендентів на вакантні робочі місця є зустрічі з роботодавцями та проведення Презентацій роботодавця.   

 

14 грудня 2018 року гостем такого заходу, що проводився для шукачів роботи та безробітних,  була представник національної мережі торгівельних центрів «Епіцентр К» - менеджер з персоналу гіпермаркету «Епіцентр-К» міста Ужгород .

 

Під час свого виступу менеджер з персоналу Йолана Лебедєва розповіла про історію створення гіпермаркетів у Мукачеві, Ужгороді та в Україні та здійснила презентацію проекту «Епіцентр-К»  - торгівельного  центру міста Хуст, який ще тільки будується, та відкриття, якого заплановане на березень 2019 року. Акцентувала увагу присутніх на важливості кожного працівника «Епіцентру К» для керівництва цієї національної торгівельної мережі, тому «формування дієвого кадрового резерву є питанням № 1 в нашій мережі».

 

Йолана розповіла про структуру Хустського підрозділу, про вакантні місця, вимоги до працівників щодо освіти та стажу роботи, належні умови праці, оплату праці, графік роботи, забезпечення спецодягом та харчуванням, повний соціальний пакет, що передбачає медичне обслуговування та страхування, та інші соціальні гарантії.

 

Фахівці служби зайнятості розповіли присутнім про ситуацію на ринку праці, про потребу в професійному розрізі, про послуги, які надає центр зайнятості.

 

За участі понад 30 шукачів роботи «Презентація роботодавця» пройшла дуже цікаво та інформативно. Присутні отримали вичерпні відповіді на питання та заповнили анкети, що сприятиме їхньому подальшому працевлаштуванню.

 « повернутися до списку новин