Голову Хустської районної державної адміністрації Назарія Івановича Павлія нагороджено відзнакою «За заслуги перед Закарпаття».

Дата: 24.04.2019 16:08

Фото без описуЗа значний внесок у розвиток Хустського району, активну життєву та громадянську позицію голову Хустської районної державної адміністрації Назарія Івановича Павлія нагороджено відзнакою «За заслуги перед Закарпаття».

«Для мене велика честь отримати відзнаку «За заслуги перед Закарпаття» - найвищу нагороду Закарпатської області. Користуючись нагодою висловлюю подяку кожному мешканцю нашого краю за підтримку, допомогу та згуртованість. Особливо дякую нашій команді, яка об’єднана однією метою – розвитком Хустщини. Саме спільні зусилля усіх нас приносять такі результати. Користуючись нагодою вітаю всіх краян із прийдешнім святом Воскресіння Господнього. Нехай Господь пошле мир та благополуччя всім нашим родинам»,- зазначив голова райдержадміністрації.