Шановні жителі Хустщини! Мужні сини українського народу!

?????????»?????° ?????? ???????????????° ???°?????????° ???µ???¶?°?????° ?°?????????????????°??????.Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Захисника України та Дня Українського козацтва!

Ці дати відзначаються 14 жовтня, у день величного християнського свята - Покрови Пресвятої Богородиці.

Цей день поєднує справжніх чоловіків – чесних, сильних і мужніх, готових взяти на себе відповідальність не лише за власну родину, але і за свою справу, за свою Батьківщину. В цей день ми вшановуємо пам’ять братів, батьків, дідів і прадідів, які відстоювали свободу та незалежність нашої держави зі зброєю в руках.

Цього дня також віддаємо шану героям Революції гідності та низько вклоняємось перед захисниками України, які виконували та продовжують виконувати свій військовий обов’язок у зоні проведення АТО. Цього дня ми із сумом в серці згадуємо тих патріотів, які віддали своє життя за неньку Україну.

У цей святковий день від душі бажаю добра, щастя, злагоди і благополуччя кожній родині. Здоров’я і довголіття ветеранам, успішної служби солдатам і офіцерам. Нехай це свято відважних і патріотичних людей завжди буде мирним і радісним!

Голова Хустської РДА
Назарій Павлій