В Хусті відкрили ще один навчально-практичний центр

Дата: 11.06.2019 10:00

Фото без описуНа сьогоднішній день величезна кількість автомобілів буквально заполонила вулиці нашої країни. Щоб цей величезний автопарк постійно міг перебувати в справному стані, необхідна спеціальна служба по діагностиці несправностей і ремонту автомобілів.

Працівниками цієї служби є автослюсарі. У завдання автослюсаря входить, насамперед, виявлення несправності в автомобілі, загальна оцінка стану машини, а також подальший ремонт, регулювання і налагодження механізмів автомобіля.

10 червня, в Хустському професійному ліцеї  урочисто відкрили навчально-практичний центр з підготовки кваліфікованих робітників за професією «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів».

Фото без описуНовостворений центр здійснюватиме навчання учнів та стажування робітників які мають в своєму штаті автослюсарів,  стажування майстрів виробничого навчання та викладачів професійно-теоретичної підготовки навчальних закладів за галузевим спрямуванням.  Заклади також надаватиме послуги з  перепідготовки незайнятого населення, підвищення кваліфікації. У центрах можна буде пройти і курсову підготовку, взяти участь у тренінгових заходів; серед напрямків роботи -  залучення соціальних партнерів до підготовки робітничих кадрів для швейної промисловості через елементи дистанційної освіти.

В урочистих заходах з нагоди відкриття навчально-практичного центру взяли участь почесні гості: голова Хустської районної ради Юрій Іванчо, начальник відділу освіти Хустської районної державної адміністрації Михайло Калинич, директор Хустської міськрайонної філії Закарпатського обласного центру зайнятості Володимир Гуц, представники ЗМІ.

Фото без опису

Функції навчально-виробничого центру з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів»:

- сприяння підвищенню якості професійної підготовки учнів (слухачів) закладу, перепідго­товка безробітних громадян, підвищення квалі­фікації, стажування робітників підприємств з використанням технологічних і виробничих інновацій;

- організація стажування майстрів виробни­чого навчання. викладачів професійно-теоретичної підготовки інших навчальних за­кладів на базі НЦП;

- внесення пропозицій щодо вдосконалення робочих навчальних програм із предметів про­фесійно-теоретичної підготовки і виробничого навчання, спрямованих на вивчення та оволо­діння учнями (слухачами) новітніми матеріала­ми і технологіями;Фото без опису

- надання тренінгових, маркетингових, інфо­рмаційних, виробничих послуг з метою вирі­шення поточних і програмних завдань, що сто­ять перед навчальним закладом;

- надання практичної та методичної допомоги професійно-технічним навчальним закладам регіону з питань впровадження у навчально- виробничий процес новітніх сантехнічних мате­ріалів і технологій в сфері ремонту автомобілів;

- розроблення інформаційно-методичного супроводу, спрямованого на підвищення якості професійної підготовки, а саме: підручників, навчальних посібників, методичних рекоменда­цій, педагогічних програмних засобів, дидакти­чних матеріалів та інше;

- організація та проведення семінарів-практикумів, конференцій, засідань обласних методичних секцій та інших заходів з питань впровадження новітніх методик діагностування та ремонту автомобілів.