Хустська районна військова адміністрація
Закарпатська область

Голова Хустської РДА Назарій Павлій провів робочу зустріч із заступником директора ТОВ «Інфоком» Миколою Бойценюком.

Дата: 28.02.2019 10:59
Кількість переглядів: 902

В ході наради обговорили проектування та будівництво волоконно-оптичних ліній зв‘язку для можливості запуску покриття 4G.

Щодня до послуг 4G Київстар приєднуються нові міста та селища.
Міжрегіональна лінія зв’язку прикордонних районів у Закарпатській області ПрАТ «Київстар» забезпечить високошвидкісний «Інтернет 4G» в Хустському районі.

Невдовзі, одними з них стануть: с.Сокирниця, с.Бороняво та с.Золотарьово, в якому базується основна станція, а також м.Хуст з трьома станціями.

«Реалізація цього проекту забезпечить населення Хустського району якісним покриттям 4G, що надасть можливість гостям та мешканцям краю не відчувати різницю у роботі своїх смартфонів та допоможе туристам орієнтуватися в пам'ятках історії та культури населених пунктів», - зазначає Назарій Павлій.