27 лютого 2019 року відбулось засідання тринадцятої сесії сьомого скликання, перше у поточному році під головуванням Юрія Іванчо.

Дата: 27.02.2019 18:40

Фото без описуУ роботі сесії також взяли участь: голова Хустської районної державної адміністрації Назарій Павлій, начальники управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, селищний та сільські голови району, представники правоохоронних органів, керівники комунальних підприємств району, представники засобів масової інформації.

Із 36 депутатів районної ради на сесії зареєструвалось 27. На початку засідання було зачитано депутатські запити, після чого приступили до розгляду питань порядку денного, який включав 25 питань: Про внесення змін до рішення районної ради від 18 грудня 2018 року № 578 «Про районний бюджет на 2019 рік», «Про районну Програму вдосконалення ефективності та оперативності управління роботою закладів охорони здоров’я на 2019-2010 роки», «Про Програму матеріально-технічного забезпечення підрозділів територіальної оборони Хустського району на 2019-2020 роки» та «Програму розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2021 роки, виклавши її в новій редакції», «Про Програму створення та впровадження містобудівного кадастру Хустського району на 2019-2023 роки», «Про внесення змін до Програми інформаційного та матеріального-технічного забезпечення робіт із соціального обслуговування населення району на 2019 рік», «Про внесення змін до Програми фінансування робіт, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності Хустського району 2017-2020 роки» та інші.

«Сьогодні хотів би висловити вдячність керівництву Хустської районної ради, а також депутатському корпусу за плідну та конструктивну роботу, оскільки ми злагоджено відпрацювали в ході підготовки та проведенні сесії ради, прийняли ряд важливих рішень для громад Хустського району, в тому числі рішення «Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік», яке забезпечить відповідне співфінансування для реалізації різних інфраструктурних проектів, зокрема: будівництво нових амбулаторій, закупівля санітарних автомобілів, капітальний ремонт доріг, облаштування вуличного освітлення, встановлення відеоспостережень, реконструкція шкіл, садочків, ФАПів, закупівля обладнання та устаткування для перерахованих об`єктів.
Десятки мільйонів гривень спрямовані нам із державного бюджету у вигляді постанови на сьоціально-економічний розвиток окремих територій. І тут, до слова, хотілобися відзначити роботу Народного Депутата України Валерія Лунченка та секретаря бюджетної комісії Закарпатської обласної ради Мирослава Білецького, завдяки яким стало можливим отримання цих субвенцій та, як наслідок, початок реалізації значної кількості проектів», - коментує Назарій Павлій.

Фото без опису         Фото без опису