День вишиванки: яскравість барв та візерунків

?????????»?????° ?????? ???????????????° ???°?????????° ???µ???¶?°?????° ?°?????????????????°??????.Сьогодні працівники структурних підрозділів Хустської районної державної адміністрації організували невеличкий флешмоб та масову фотосесію у вишиванках, приурочену до Дня вишиванки.
Участь у заході прийняли не лише працівники, а й керівництво райдержадміністрації та районної ради.

З кожним роком вишиванка набуває все більшої популярності, її охоче одягають як дорослі, так і діти. Жодна урочиста подія Хустщини не обходиться без одягання цих барвистих сорочок. Для когось це лише гарна та стильна річ, а хтось вкладає у образ дещо більше...

Вишиванка була, є і буде символом українського народу. Віримо, що з кожним роком до акції долучатимуться все більше і більше бажаючих!

#вишиванка_одяг_вільних

?????????»?????° ?????? ???????????????° ???°?????????° ???µ???¶?°?????° ?°?????????????????°??????.?????????»?????° ?????? ???????????????° ???°?????????° ???µ???¶?°?????° ?°?????????????????°??????.