Хустська Районна Державна Адміністрація
Хустський район, Закарпатська область

ТЕБ та НС, проведення якої відбулося на звернення Вишківського селищного голови, здійснено часткову очистку другої опори мосту через р. Тиса від наносів деревини та сміття.

Переглядів: 248

На виконання рішення комісії ТЕБ та НС, проведення якої відбулося на звернення Вишківського селищного голови, здійснено часткову очистку другої опори мосту через р. Тиса від наносів деревини та сміття.

«Такі заходи маємо вживати задля недопущення виникнення надзвичайної ситуації, - наголошує голова Хустської РДА Назарій Павлій, - а тому нами було прийнято рішення про виділення коштів на відповідні роботи.

Відтак, 18 жовтня, рятувальники 10-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Хуст, спільно з водолазами, здійснювали очистку опор моста, адже тут накопичилось чимало сміття, що нанесло водою. Стан підмостових русел та мостових опор безпосередньо впливає на пропуск води під час паводків, тож їх відповідність має постійно перебувати під наглядом компетентних служб.

Крім цього, ми також напрацьовуємо можливість вирішення питання щодо реставрації моста спільно із депутатом Закарпатської обласної ради, секретарем бюджетної комісії - Мирославом Білецьким Myroslav Biletskyi, позаяк міст знаходиться в аварійному стані, частина опор мосту постійно піддається дії води і, як наслідок, опори пошкоджуються, що в свою чергу може нести більшу загрозу».« повернутися до списку новин