Хустська Районна Державна Адміністрація
Хустський район, Закарпатська область

Профконсультаційні заходи в Рокосівській школі.

Переглядів: 222

Одним із головних завдань у житті кожної людини є знайти своє покликання і обрати професію, яка максимально відповідає здібностям людини. Саме тому, працівники Хустської міськрайонної філії Закарпатського обласного центру зайнятості завітали до учнів 8-11-х  класів Рокосівської школи, щоб допомогти їм зробити правильний вибір майбутньої професії.

 

Учні із задоволенням слухали про професії, які є найбільш актуальними на ринку праці, зокрема про робітничі, ті, яких навчають в навчальних закладах Хустщини, адже сьогодні в нашому регіоні найбільш потрібні висококваліфіковані робітники. Учням було запропоновано пройти тестування за методиками, що визначають схильність особи до певного типу професій згідно особистісних здібностей, умінь та навичок.

 

Загалом, в заходах, які провели фахівці служби зайнятості, взяло участь майже 150 учнів, які з великим задоволенням ділились враженнями стосовно своїх планів на майбутнє. Будем сподіватись, що цей захід стане у нагоді учням при виборі їх майбутньої професії.« повернутися до списку новин