Хустська Районна Державна Адміністрація
Хустський район, Закарпатська область

19 листопада, в Хустській РДА відбулася організаційна нарада під керівництвом голови районної державної адміністрації Назарія Павлія.

Переглядів: 268

Сьогодні, 19 листопада, в Хустській РДА відбулася організаційна нарада під керівництвом голови районної державної адміністрації Назарія Павлія.

У нараді взяли участь: перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Сабадош, голова районної ради Юрій Іванчо, заступник голови районної ради Михайло Калинич, начальники управлінь, відділів та структурних підрозділів адміністрації, керівники установ та організацій району.

Під час наради розглянуто ряд важливих питань: про стан проходження опалювального сезону, щодо осіннього призову на строкову військову службу, фінансове забезпечення району, оформлення субсидії, про проведення тендерних процедур по закупівлі енергоносіїв бюджетними установами району, підготовку матеріалів на чергову сесію районної ради, відзначення Дня Гідності та Свободи, про заходи у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодомору та ряд інших не менш важливих питань.« повернутися до списку новин