25 жовтня 2018 року, о 10.00 к. ч, в приміщенні сесійного залу Хустської районної ради (м. Хуст, вул. К. Січі, 21, 2 поверх) відбудеться семінар-навчання ,,Сільський туризм: з чого розпочати та як досягти успіху?”.

До відома осіб, зацікавлених займатися сільським зеленим туризмом!

Своїм досвідом будуть ділитися фахові тренери, які очолюють Закарпатську та Івано-Франківську обласні Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму, науковці та представники обласного управління туризму.

Запрошуємо господарів сільських садиб, приватних котеджів, міні-готелів та тих, хто бажає розпочати займатися сільським туризмом.

Учасники навчання отримають сертифікати про підтвердження участі у семінарі.

Участь безкоштовна!!!

Довідки за тел.: 0673126444, Валерій Янюк.?

Програма навчального заходу включатиме:
Правові підстави надання послуг сільськими садибами;
Організація та планування роботи;
Категоризація і сертифікація у сільському туризмі;
Успішні практики діяльності сільських садиб Карпатського регіону;
Сучасний стан та перспективи розвитку сільського туризму.