Хустська Районна Державна Адміністрація
Хустський район, Закарпатська область

На Хустщині розпочалась районна виставка-конкурс "Писанкове мереживо Хустщини"

Переглядів: 1022

15 квітня, на Хустщині розпочалась районна виставка-конкурс "Писанкове мереживо Хустщини", яка триватиме впродовж 15-17 квітня.

Свої унікальні роботи представили керівники гуртків разом з вихованцями дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, а також позашкільних установ Хустського району.

Виставка проходить у місті Хуст біля адмінбудинку, тому кожен охочий має можливість побачити барвисте розмаїття неординарних композицій, а також обрати своїх фаворитів і зазначити їх у «Книгу відгуків».

Перший заступник голови Хустської РДА Віктор Сабадош та заступник голови районної ради Михайло Калинич висловили слова вдячності керівникам за творчий розвиток здібностей дітей, залучення їх до вивчення звичаїв українського народу та виховання національно-патріотичних почуттів.

На завершення заходу, бажаючі мали змогу створити свою власну писанку. Для цього були залучені керівники гуртків: Заломської ЗОШ, Монастирецької ЗОШ, Копашнівської ДНЗ та керівники центру позашкільної роботи, які проводили майстер-класи.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                      

 

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин