Першій приватній перукарні в Копашнові – бути!

Дата: 02.11.2018 08:58

Фото без описуУ скрутні періоди економічних криз не всі можуть знайти пристойну роботу, а дехто її втрачає. Статус безробітного іноді сприймається як вирок.

Нескінченні й безрезультатні спроби знайти роботу, яка б задовольняла, виснажують людей, ситуація щодалі стає нестерпнішою. Саме такі обставини, безвихідь, у яку, здається, потрапила людина, спонукають її, врешті-решт, до більш рішучих дій – зокрема, стати на шлях підприємницької діяльності.
Однією із послуг, які надає служба зайнятості тим, хто звертається по допомогу, є виплата одноразової допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.
Так, наприкінці листопада, у Хустській міськрайонній філії Закарпатського обласного центру зайнятості, відбулося засідання комісії з питань здійснення виплати одноразової допомоги по безробіттю для започаткування власної справи. Під час засідання комісії було розглянуто питання доцільності виплати одноразової допомоги безробітній Ірині Попадинець. Цього дня нею був представлений бізнес-план на тему: «Надання перукарських послуг населенню».
В результаті розгляду членами комісії даного бізнес-плану, щодо обраної сфери діяльності та засобів її реалізації, комісією рекомендовано виплатити безробітній одноразову допомогу по безробіттю для започаткування власної підприємницької діяльності.
Крім штатних членів комісії, у обговоренні перспектив ведення підприємницької діяльності, активну участь прийняв і Копашнівський сільський голова Юрій Гангур.