Хустська Районна Державна Адміністрація
Хустський район, Закарпатська область

Питання професійної орієнтації молоді Хуста

Переглядів: 213

Протягом 4-5 грудня, у Хустській міськрайонній філії Закарпатського обласного центру зайнятості відбулися цікаві профінформаційні заходи для учнів дев’ятих класів Хустської загальноосвітньої школи № 2 – профорієнтаційний захід на тему: «Світ професій. Класифікація професій», та День відкритих дверей служби зайнятості.

 

 

Цими днями учні ознайомлювались з послугами служби зайнятості, з роботою відділів центру зайнятості та інформаційними матеріалами стосовно професій, з паспортами підприємств, які зареєстровані в Хустському районі, проводили жваве обговорення стосовно своєї майбутньої професії, розмірковували над тим, які професії є найбільш актуальними, а які можна віднести до «вимираючих» професій.

 

В результаті проведених заходів виявилося, що найбільший інтерес учні проявляють до професій пов’язаних з правознавством, а це: юристи, адвокати, судді. Також актуальними в виборі майбутнього є професії сфери послуг, медицини, освіти тощо.

Приємно, що учні вже в дев’ятому класі чітко розуміють, що професію треба обирати за покликанням і «по душі».

Окрема подяка за сприяння в проведенні заходів з учнівською молоддю директору Хустської загальноосвітньої школи № 2 Гелеван Ганні, вчителю Огняник Оксані та психологу Бобіта Оксані.

Всього участь у згаданих міроприємствах взяло близько 40 учнів.« повернутися до списку новин