Подарунок для діточок

Дата: 18.04.2018 15:34

Фото без описуСьогодні, 18 квітня, дошкільний підрозділ Вишківського навчально-виховного комплексу „загальноосвітній навчальний заклад І –ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” імені Ференца Келчеі отримав для діточок старшої групи новенькі, яскраві та зручні дитячі столики й стільці.

На даний час всі меблі змонтовані, встановлені у класах та повністю готові для використання. Ініціатором постійних звернень задля забезпечення діточок необхідними Фото без описуречами виступав депутат Хустської районної ради Іван Канюка.

Здійснити хорошу справу йому допомагали та підтримували депутат Закарпатської обласної ради Мирослав Білецький, голова Хустської районної державної адміністрації Назарій Павлій, депутат Хустської районної ради Дмитро Величко.