Хустська Районна Державна Адміністрація
Хустський район, Закарпатська область

Презентація роботодавця: товариства «Берег-кабель ГМБХ»

Переглядів: 484

Цими днями, в приміщенні Хустської міськрайонної філії Закарпатського обласного центру зайнятості, для безробітних, відбулася Презентація роботодавця: товариства «Берег-кабель ГМБХ», робочі цехи якого знаходяться в м. Хуст по вулиці Івана Франка, 186. Мета заходу – надати вичерпну інформацію для клієнтів служби зайнятості безпосередньо від самих роботодавців якнайбільшій аудиторії та, за можливості, з демонстрацією продукції чи виробів підприємства.

Директор Хустського підрозділу товариства Артур Андрашко розповів присутнім про саме підприємство, про професію «в’язальник схемних джгутів, кабелів та шнурів». Безробітні мали можливість детально ознайомитись не тільки з продукцією, яку виготовляють працівники, а й з умовами праці на підприємстві, обов’язками працівників, можливостями навчання на виробництві, рівнем заробітної плати та пакетом соціальних умов та гарантій.

Цього дня, така-ж зустріч - Презентація товариства «Берег кабель ГМБХ», була проведена для студентів-випускників Закарпатського лісотехнічного коледжу національного лісотехнічного університету України.

Всього, заходи відвідали 29 безробітних та 47 студентів. Претендентів на вакантні посади, яких зацікавили пропозиції роботодавця, запросили для проходження співбесіди, з метою подальшого працевлаштування та можливості проходження стажування безпосередньо на робочому місці.« повернутися до списку новин