УРЯД СТВОРЮЄ СТРАТЕГІЧНИЙ КОМІТЕТ ДЛЯ ОБГОВОРЕННЯ І НАПРАЦЮВАННЯ ДОВГОСТРОКОВИХ ПЛАНІВ РОЗВИТКУ КРАЇНИ

Дата: 11.01.2019 08:11

Уряд на першому у новому році засіданні схвалив рішення про утворення Стратегічного комітету за участю усіх членів Кабінету Міністрів і на чолі з Прем’єр-міністром. Мета роботи комітету – формування політики та основ урядових рішень в контексті переходу України на трирічне бюджетне планування.

Коментуючи створення комітету, Володимир Гройсман наголосив: «До складу (комітету) увійдуть всі члени Уряду. Будемо регулярно розглядати всі стратегічні питання розвитку країни».

За його словами, перехід на середньорічне планування, а відтак формування цілих напрямків стратегічного розвитку – це «впевненість, передбачуваність і стабільність».