11 грудня під керівництвом першого заступника голови Хустської райдержадміністрації Віктора Сабадоша

У вівторок відбулося навчання-семінар з питань цивільного захисту Закарпатської області у разі виникнення надзвичайної ситуації на Теребле-Ріцькій ГЕС для керівництва, посадових осіб структурних підрозділів державної адміністрації та керівниками органів місцевого самоврядування, які забезпечують виконання заходів цивільного захисту.

На даному навчанні були розглянуті наступні теми: «Організація цивільного захисту повсякденній діяльності на відповідній території. Повноваження суб‘єкта забезпечення цивільного захисту»; «Планування та організація основних заходів у сфері цивільного захисту.» та інші.

Обговорили питання про аварії на залізничих коліях, а також про зсуви.

Навчання проводили фахівці навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської області.