Вітання Назарія Павлія з Різдвом

Дата: 08.01.2019 08:03

?????????»?????° ?????? ???????????????° ???°?????????° ???µ???¶?°?????° ?°?????????????????°??????.Шановні жителі Хустщини!

Прийміть найщиріші вітання з Різдвом Христовим! Від усієї душі бажаю вам великого людського щастя, міцного здоров’я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч і Божої благодаті.

Нехай прийдешній рік виправдає ваші самі добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут вашим сім’ям. Нехай панують у домівках мир, взаєморозуміння й любов, а Різдвяна зоря запалить у ваших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії!

Зустрічаючи одне з найвеличніших християнських свят - свято Різдва Христового віримо, що зійде на нашу землю Боже благословення, ясним променем увійде в наші оселі, порадує і звеселить наші родини, вселить віру і надію на щасливу долю, мир, добро та благополуччя нашого народу.

Веселих вам Різдвяних свят! З Різдвом Христовим!

Христос народився! Славімо його!

голова Хустської РДА
Назарій Павлій