Президент України Петро Порошенко підписав указ про відзначення трьох закарпатців. Серед, яких нагороду Заслуженого вчителя України отримала Сабадош Ольга Олексіївна - педагог, науковий керівник – вчителька хімії та екології Сокирницької ЗОШ І-ІІІ ступенів Хустського району.

Нагороду отримала за значні особисті внески і держбудівництво, соціально - економічний, науково - технічний, культурно- освітній розвиток нашої держави, великі трудові досягнення, багаторічний сумлінний труд.

Нагадаємо, що саме учень Ольги Олексіївни - Валентин Фречка, завдяки винаходу створення паперу з опалого листя виборов золоту медаль Genius Olimpiad 2018 в США. Також, він кілька років поспіль стає переможцем національних олімпіад з екології та біології та є учасником Малої академії наук.

Тож, вітаємо, Ольго Олексіївно! Пишаємось Вашим досягненням та бажаємо ще більшої наснаги й професійного розвитку.