Хустська Районна Державна Адміністрація
Хустський район, Закарпатська область

Служба зайнятості Хустщини допомагає випускникам навчальних закладів у пошуку роботи

Переглядів: 837

 З метою підвищення конкурентоспроможності молоді на ринку праці та упередження безробіття, державною службою зайнятості продовжується робота над кадровим резервом випускників навчальних закладів, шляхом запису відеорезюме.

 

Відеорезюме – це короткий ролик, у якому шукач роботи стисло описує свою навчальну та трудову біографію, свої професійні досягнення. Ця онлайн технологія швидкого пошуку і підбору кадрів на запити роботодавців дає можливість отримати роботу своєї мрії та скоротити шлях до працевлаштування.

Ось і сьогодні фахівцями відділу активної підтримки безробітних Хустської міськрайонної філії Закарпатського ОЦЗ проведено відповідну роботу щодо створення такого резерву з учнями-випускниками Хустського професійного ліцею сфери послуг за спеціальністю «Обліковець з реєстрації бухгалтерського обліку». Впевнені, що самопрезентація у відеоролику допоможе нашим претендентам привернути увагу та збільшити свої шанси щодо працевлаштування у потенціальних роботодавців.

Запрошуємо всіх громадян, які бажають знайти, або змінити свою роботу, відвідати центр зайнятості щоб скласти та записати відеорезюме. Фахівці центру завжди допоможуть Вам грамотно презентувати себе майбутньому роботодавцю.« повернутися до списку новин