Звернення голови Хустської РВА Віктора Сабадоша з нагоди Дня Державного Прапора України

Дата: 23.08.2022 14:06

Фото без опису23 серпня - знакова та важлива подія для кожного з нас - ми відзначаємо День Державного Прапора України!

І зараз, коли за незалежність та світле майбутнє гине цвіт нації, ця дата набуває особливого сенсу.

Сьогодні синьо-жовтий стяг став для цілого світу символом хоробрості та героїчної жаги до свободи. Бо навіть в найчорніші хвилини ми підіймали його в Бородянці, зберегли в Ірпені, Гостомелі та Бучі. А після нашої Перемоги над російськими окупантами він обов’язково замайорить абсолютно в кожному куточку мирної та квітучої України.

Залишаймось сильними та єдиними, бо попереду у нас з вами великий шлях: продовжимо будувати вільну, могутню, успішну країну в Центрі Європи.

Щиро дякуємо нашим найкращим, відважним воїнам, які боронять Україну від ворога! Вічна, світла пам’ять та безмежна шана полеглим Героям...

Хай Господь з небесної блакиті дарує нам своє благословення!Фото без описуФото без описуФото без опису