Відбулося засідання Президії Громадської ради при ОВА

Дата: 14.07.2022 19:06

Забезпечення потреб Збройних сил України та роль у цьому процесі громадських організацій обговорили сьогодні на засіданні Президії Громадської ради при Закарпатській обласній військової адміністрації.

«Організації, які входять до складу Ради, активно займаються волонтерською діяльністю, доставляють гуманітарну допомогу військовим, підтримують вимушених переселенців. Кожна робить свій вклад у життя краю та наближає нашу перемогу», – зауважив голова Громадської ради при ОВА Олексій Кіндрат.

На засіданні також вирішили активізувати розгляд гуманітарних питань і тих, котрі стосуються екології та медицини. Йшлося також про нещодавні зміни в законодавстві, зокрема в податковому, та їхній вплив на ситуацію в суспільстві.