«Місцева влада й бізнес працюють єдиним фронтом», — Віктор Микита

Дата: 06.06.2022 08:24

Фото без описуУпродовж першого кварталу 2022 року українська індустрія інформаційних технологій забезпечила рекордних 2 млрд доларів експортних надходжень в умовах війни.

Аналогічний показник у 2021 році становив 1,44 млрд доларів. Як зауважив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита, фактично обсяг ІТ-експорту збільшився на 28%.

За його словами, першочергово це пов’язано з персональною позицією кожного керівника такого бізнесу та окремого фахівця у цьому напрямку, які залишилися в Україні або є тут податковими резидентами.

Інша вагома причина, на думку Віктора Микити, — це позиція клієнтів, котрі вважають, що у складний для України час збільшення обсягів замовлень призводить до зростання надходжень до бюджету, які йдуть на підтримку ЗСУ.

«IT-індустрія зробила висновок, що є безпечні та комфортні майданчики, такі як Закарпатська область, де місцева влада й бізнес працюють єдиним фронтом», — підкреслив очільник ОВА.

Попри війну, труднощі з релокацію, пошуком спеціалістів та вимоги закордонних партнерів галузь продовжує зростати. Компанії розвивають проєкти, залучають клієнтів, збільшують команди, відкривають нові локації в нашому регіоні.

«Цифри та показники — найкраща відповідь усім скептикам. Ми прогресуємо кожного дня.

Дякую ІТ-спільноті за довіру й співпрацю.

Працюємо разом для підтримки ЗСУ та перемоги над окупантами», — наголосив Віктор Микита.