ОГОЛОШЕННЯ! Продовжується набір в батальйон територіальної оборони

Дата: 21.02.2022 11:10

Продовжується набір в батальйон територіальної оборони.

У зв'язку з цим запрошуємо на службу в батальйон територіальної оборони офіцерів, сержантів, солдатів який буде дислокуватися в м. Хуст .

Вимоги до кандидатів:

- вік  від 35 до 57 років

Стан здоров'я:

придатний до військової служби, обмежено придатний.

Переваги служби в батальйоні території оборони:

- гідне і стабільне грошове забезпечення;

- гроші на піднайом житла;

- безоплатна медична допомога;

- санаторно - курортне лікування;

- кар'єрний ріст;

- соціальний захист сімей військовослужбовців.

За більш детальною інформацією звертатись в Хустський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки за адресою: м. Хуст, вул. Дружби, 11а. Телефон +380968155565.

Тож з нового 2022 року зросте й одноразова грошова допомога для військовослужбовців, адже вона залежить від розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб станом на 1 січня нового календарного року. За укладання першого контракту встановлено одноразову грошову винагороду військовослужбовцям в таких розмірах: рядовим – 8, сержантам і старшинам – 9 розмірів прожиткових мінімумів;

Наприклад, особи рядового складу отримуватимуть 19144 грн, особи сержантського і старшинського складу — 21537 грн, особи офіцерського складу — 23930 грн.

Одноразова грошова допомога виплачується військовослужбовцям одразу після укладення ними першого контракту. ЇЇ отримують:

-особи, які приймаються на посади рядового складу строком на 3 роки;

-особи, які приймаються на посади сержантського і старшинського складу строком на 3 роки і більше;

-особи, які приймаються на військову службу за контрактом осіб офіцерського складу строком на 1 рік і більше;

-особам, які підписали контракт строком на 5 років і більше, із числа військовослужбовців, призначених на посади осіб сержантського і старшинського складу, осіб офіцерського складу після закінчення вищих військових навчальних закладів, військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти (підготовка яких здійснюється за державним замовленням), за умови вступу до виконання обов’язків за цими посадами.

Якщо до підписання контракту громадянин працює на підприємстві  то за ним  ззберігаються місце роботи, посада і середній заробіток на підприємстві.
  Загалом грошове забезпечення військовослужбовця залежить від займаної посади, військового звання, кваліфікації, терміну проходження військової служби.

Грошове забезпечення:

Солдати, сержанти  від 10,5 тис.грн. (заплановано з січня 2022 року підняття до 13,5 тис.грн.)

Офіцери від 13.5 (заплановано з січня 2022  від 17,0 тис.грн.)

З січня 2023 року: –

Заплановано у 2023 році

Солдати, сержанти: від 19,0 тис. грн. (при заключенні контракту на 7 років і більше)

Офіцери від  25,0 тис. грн. ( при заключенні контракту на 7 років і більше)

*Президент України Володимир Зеленський підписав Указ № 36/2022 «Про першочергові заходи щодо зміцнення обороноздатності держави, підвищення привабливості військової служби в Збройних Силах України та поступового переходу до засад професійної армії».