Про боротьбу із незаконним обігом наркотичних речовин на території області говорили на нараді

Дата: 12.04.2021 16:15

Фото без опису Сьогодні, провівши нараду із керівниками поліції, прокуратури, СБУ на Хустщині, керівництво ОДА започаткувало програму масштабної та комплексної боротьби із незаконним обігом наркотичних речовин на території області.

Особливо гостро ця проблема простежується у більших містах Закарпаття (Ужгород, Берегово, Мукачево, Хуст) і, відповідно, районах, наближених до кордону, оскільки немала частка наркотичних речовин, виявлених правоохоронцями в області, завезена як контрабанда.

Сьогодні, говорили про розробку програми боротьби з наркоманією в одному з найбільших районів області. Найближчим часом такі зустрічі проведемо із правоохоронцями усіх прикордонних районів Закарпаття.

Щороку кількість випадків вживання, продажу та зберігання наркотиків зростає, і ми не можемо залишатись осторонь, коли гинуть люди, коли молодь руйнує себе, своє життя та майбутнє, -  анонсує на своїй офіційній сторінці у мережі фейсбук перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький.