НА ЗАКАРПАТТІ ЗНЯТО НИЗКУ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ

Дата: 04.08.2020 08:34

Завдяки тому, що Державна комісія ТЕБ та НС віднесла Закарпаття до жовтої карантинної зони, регіональна комісія зняла низку карантинних обмежень.

Зокрема дозволено:

Роботу дитячих садочків, але з дотриманням усіх вимог, які прописані у Постанові № 25 Головного санітарного лікаря України. Зокрема, не дозволено використовувати м’які, хутрові іграшки, килими із довгим ворсом. Необхідно проводити температурний скринінг працівників та дітей. Малечу зустрічають вихователі у захисних масках і рукавичках і т.д.

Робота дитячих оздоровчих таборів. У вівторок їх оглянуть епідеміологи і нададуть свої висновки, щодо відповідності умов карантинним вимогам.

Планова госпіталізація

Загалом жовта зона передбачає :

- носіння масок в громадських місцях

- проведення масових заходів не більше 1 особа на 5 м кв

- заповненість залів у кінотеатрах та театрах не більше 50 відсотків

- перевезення пасажирів у громадському транспорті за кількістю місць для сидіння

- обмежене відвідування установ соціального захисту, де перебувають люди похилого віку.

Щоп’ять днів дані переглядатимуть, у разі негативної статистики, послаблення можуть відміняти.

Коментар голови ОДА, голови регіональної комісії ТЕБ та НС Олексія Петрова - ВІДЕО