Голова Хустської РДА Назарій Павлій взяв участь в урочистостях з відзначення кращих з кращих за підсумками футбольного сезону Закарпаття, східна зона, 2018.

Захід розпочався з вітальних слів голови Тячівської райдержадміністрації Василя Дем’янчука. Після виконанння Державного гімну України, виступив голова Федерації Футболу Закарпаття (ФФЗ), перший заступник голови Закарпатської ОДА, Іван Дуран.

Церемонія нагородження проходила у районному будинку культури. Програма була дуже насичена й по-особливому святкова з вокальними та танцювальними номерами.

Почергово відзначили подяками Тячівської райдержадміністрації, Тячівської районної ради, Хустської райдержадміністрації, Рахівської райдержадміністрації та Федерації Футболу Закарпаття (ФФЗ): футболістів, тренерів, президентів, голів федерацій та керівників населених пунктів.

Так, голова Хустської райдержадміністрації Назарій Павлій, мав змогу відзначити подяками Михайла Пристая, президента ФК «Іза»; Адальберта Борбеля, головного тренера команди ФК «Вишково», а також Олександра Пацкана, президента ФК «Золотарьово».

Наприкінці заходу, Степан Селменський, член виконкому ФФЗ, від федерації побажав присутнім у наступному сезоні нових перемог, а також веселих новорічно-різдвяних свят.

Загалом, велике спасибі футболістам, тренерам, президентам, головам федерацій так само, як і представникам Східної зони, а також спонсорам, уболівальникам команд. Вони доклали багато зусиль для того, щоб цей сезон мав чим увійти в літопис закарпатського футболу, - зазначає Назарій Павлій.