Благодатний вогонь із Храму Гробу Господнього, сьогодні ввечері, прибуде до Хуста.

27 квітня о 18:40 до аеропорту «Ужгород» прибуде делегація у складі Народного депутата України Валерія Лунченка, депутата обласної ради Мирослава Білецького, духовенства Хустсько-Виноградівської , Мукачісько-Ужгородської єпархій разом з вірниками УПЦ та іншими завдяки яким доставка вогню до Закарпаття стала можливою.

У Велику суботу віряни Православної Церкви очікують звершення в Єрусалимі церемонії сходження Благодатного вогню в храмі над Гробом Господнім, яке протягом віків з року в рік відбувається в Єрусалимі.

Всіх бажаючих запалити свічку чи лампадку та освітити власні домівки благодатним вогнем – просимо прийти о 20:30 до універмагу «Хуст».